Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
BrickRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0