Titles you rated
A Tiger in WinterRated ★ 2.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0