Titles you rated
The KillersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Darkness FallsRated ★ 2.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
The Drug KingRated ★ 2.0