Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0- KkangsooniRated ★ 3.0
- The LoverRated ★ 0.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5