Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 2.5
CasperRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0