Movies
Ratings
718
The PrisonRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FesterRated ★ 3.0- HamjinabiRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0