Series
Ratings
35
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0