Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 5.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0- 流星ワゴンRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0