Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0