Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5