Titles you rated
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0