Movies
Ratings
252
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
[REC]³ GenesisRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0