Movies
Ratings
55
F1: The MovieRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
WishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0