Movies
Ratings
61
Bullet in the HeadRated ★ 4.0
SausalitoRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- The Big PictureRated ★ 5.0
Cruel StateRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 1.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
SullyRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5