Movies
Ratings
102
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
KaliforniaRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5