Series
Ratings
119
Adventure TimeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 1.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5- Arcana FamigliaRated ★ 3.0
- AMNESIARated ★ 2.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0