Titles you rated
EncantoRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0