Series
Ratings
24
Our BluesRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5- プライドRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5