Movies
Ratings
59
MonsterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0