Movies
Ratings
204- The RevenantRated ★ 3.0
- A Hard DayRated ★ 4.0
- Iron ManRated ★ 2.5
- The PriestsRated ★ 3.5
- The HandmaidenRated ★ 3.5
- She's the ManRated ★ 2.5
- Phone BoothRated ★ 4.0
- The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
- My Love, My BrideRated ★ 3.0
- X-MenRated ★ 3.0
- The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
- VeteranRated ★ 4.0
- MinionsRated ★ 2.5
- JumanjiRated ★ 3.5
- The Terror LiveRated ★ 3.0
- ArmageddonRated ★ 2.5
- Cruel IntentionsRated ★ 2.0
- The HoleRated ★ 4.0
- Bloody ReunionRated ★ 1.0
- Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5