Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.0