Movies
Ratings
506
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0