Series
Ratings
34
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0