Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5