Movies
Ratings
205
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0