Series
Ratings
196
The World of the MarriedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 2.5