Series
Ratings
52
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0