Series
Ratings
143
The UntamedRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 2.5
Love TrulyRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0- BossRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
City HallRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 3.0
- In the FleshRated ★ 3.0