Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 0.5
- DoubtRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0