Series
Ratings
36
Flower of EvilRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love CatcherRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0