Movies
Ratings
557
The FallRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0