Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5