Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0