Movies
Ratings
319
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.0