Series
Ratings
10
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0