Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5- Take Me to Love & MealRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5