Movies
Ratings
119
Memories of MurderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5