Movies
Ratings
677
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0