Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5