Movies
Ratings
389
LucaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
Air Force OneRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5