Movies
Ratings
538- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The ProposalRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 0.5
Sad MovieRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.5
The Bone CollectorRated ★ 2.0
Hula GirlsRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5