Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 1.0
CryptozooRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 2.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0