Titles you rated
EternalsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5