Series
Ratings
121
Empress KiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5