Movies
Ratings
488
MoneyballRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 1.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.0