Series
Ratings
29
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0