Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0- CASANOVARated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5