Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0