Titles you rated
Midnight MassRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0