Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Scent of LoveRated ★ 4.0- PoliceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5- Beautiful LadyRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 4.0
PapaRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 4.0